LORENZO CANA barevná luxusní vlněná deka Jacquard tkaná z bavlny s nejjemnější vlna od Merino–jehněčí barevné vícebarevné Paisley deka do bytu deka vlna pohovka stropní pikniková deka hebká deka Plaid 130cm x 180cm 96249 B07H5S9R69

Kč1 995,18

Kč1 035,73

  • Kód výrobku:B07H5S9R69
  • Dostupnost:Na skladě

  • Naše Farbenfroheste stropní. – přítulný designové stropní od LORENZO CANA z bavlny s nejjemnější vlny od merino – jehněčí. Nádherná deka s náročně Paisley – vzor je opravdový luxus – díl, který Váš obývací pokoj nebo zimní zahradu propůjčuje barev. opulentní vzor stropní vykouzlí Orientalisches Flair v váš doma.

  • Materiál: 65% bavlna 35% bavlna – rozměry: 130 x 180 cm

  • Objevte naše nové stropní kolekce z ohňostroj z barvy. Náročně tkaný z měkké přírodní vlákna, je tato deka poutač pozornosti pro téměř každý styl zařízení jako Skandinavisch, venkovský styl, retro styl, nebo Shabby Chic. Dopřejte si tento kus luxusní od LORENZO CANA.

  • Všechny naše Accessiores a Home – textilie jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní vlákna, jako například kašmír, bavlna, hedvábí, bavlna, a Baby Alpaka. Budete výhradně s zdravotně nezávadných, – volný barviv AZO barvené. Vysoce kvalitní výrobky společnosti LORENZO CANA jsou oblíbené také jako ušlechtilé suvenýr nebo jako dárek pro mnoho příležitostí jako narozeniny, Vánoce a svátek matek. Objevte rozmanitost od LORENZO CANA.

  • LORENZO CANA je rostoucí prémiová značka s italským kořením. Výrobky od LORENZO CANA jsou navrhovány v Německu a následně vyrábí vybrané manufaktury v malých sériích. Tam sami vyrábíme naše výrobky a prodáváme je přímo, čímž obcházíme obchodní mezičlánky a můžeme tuto finanční výhody dále předat naším zákazníkům. LORENZO CANA tudíž naším zákazníkům dodává vysoce kvalitní, jedinečné výrobky za rozumnou cenu.

  • LORENZO CANA barevná luxusní vlněná deka Jacquard tkaná z bavlny s nejjemnější vlna od Merino–jehněčí barevné vícebarevné Paisley deka do bytu deka vlna pohovka stropní pikniková deka hebká deka Plaid 130cm x 180cm 96249 B07H5S9R69

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze